Priprava na porod in starševstvo (materinska šola)

Vse bodoče mamice in očke vabimo na delavnico za bodoče starše, ki bo potekala v šestih srečanjih.

Prvo srečanje-ZGODNJA NOSEČNOST

varna vadba v nosečnosti

zobozdravstvena preventiva

kaj jesti, da bo dobro za oba?

in s tem prvi sklop predavanj na temo PRIPRAVA NA POROD IN STARŠEVSTVO, se prične v četrtek,

1. avgust 2019, ob 17. uri, v spodnji sejni sobi ZD Črnomelj.

Urnik nadaljnjih srečanj:

• 2.srečanje: Porod, Laktacija in dojenje (sreda, 28.8.2019, ob 17. uri), predavateljica Anita Zajec Kambič, dipl.m.s.
  • 3.srečanje: Nega otroka in otročnice, poporodno obdobje pri ženski in handling (četrtek 29.8.2019, ob 17. uri), predavateljica Metka Kambič, dipl.m.s.
  • 4.srečanje: Partnerski odnos, poporodno obdobje, sprostitvene in dihalne vaje, (sreda, 4.9.2019 ob 17. uri), predavateljica Nastja Luič, univ. dipl. psih.
  • 5.srečanje bo OGLED PORODNIŠNICE NOVO MESTO datum bo sporočen naknadno.
  • 6.srečanje: NOVO! Motorični razvoj otroka do 1. leta in rokovanje z otrokom (praktični del-slačenje, oblačenje, previjanje, dvigovanje…) število mest bo omejeno (ponedeljek, 2.9.2019, ob 17h) pod vodstvom Valentine Wolf, dipl. fizi..

Za prijave in ostale informacije lahko pokličete Anito Zajec Kambič, na tel. številko: 07 62 05 748 ali Center za krepitev zdravja, na tel.št.: 07 30 61 723, vsak dan med 7. in 8. uro, ali pišete na el. naslov: materinska.sola@zd-crnomelj.si.

Naslednji termin delavnice Priprava na porod in starševstvo bo razpisan v mesecu novembru.

Delavnica je brezplačna oz. krita iz obveznega zdravstvenega zavarovanja (KZZ).

Priprava na porod in starševstvo (materinska šola)