Hitro antigensko testiranje – HAG

08.09.2021

Hitro antigensko testiranje – HAG se izvaja v ZD Črnomelj (vhod iz novega parkirišča)

URADNE URE:

PONEDELJEK, SREDA in PETEK   od 7.00 do 15.00
TOREK IN ČETRTEK  od 7.00  do 14.00
SOBOTA  od 12.00  do.15.00

Obvestilo
V petek 24.12.2021 in 31.12.2021 se bo hitro antigensko testiranje – HAG izvajalo samo do 12.00 ure.

Testiranje ni plačljivo, razen za osebe, ki nimajo zdravstvenega zavarovanja.

Občani naj imajo pri sebi zdravstveno kartico in osebni dokument.

Pri čakanju na odvzem brisa ves čas vzdržujte medosebno razdaljo vsaj 2 metra in nosite masko. Osnovni pogoj za udeležbo na testiranju je, da ste zdravi, brez znakov in simptomov akutne okužbe dihal in prebavil.

Če bi se izkazalo, da ste na testu pozitivni, se takoj izolirajte, pojdite domov s čim manj stikov, kot je mogoče. Doma pokličite svojega izbranega zdravnika, ki vam bo dal nadaljnja navodila. Negativni rezultat testa pomeni, da ste negativni v tistem trenutku. Zato naj vam test ne daje občutka lažne varnosti. Še naprej dosledno upoštevajte vsa priporočila in zaščitne ukrepe.

Tel. št.: 07 62 05 762

Hitro antigensko testiranje – HAG